LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

  0505 980 17 10   iletisim@sipariscim.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Siparisçim online alisveris yapmak isteyen ve ürünlerinin kapisina gelmesini isteyen müsterilerin, alisveris yapacaklari isletmeleri kolayca bulmasina ve siparis vermesine yarayan bir platformdur. Ayrica müsterilerine teslimat hizmeti veremeyen isletmelere de teslimat ekibi (Motorlu, Arabali, bisikletli) ile hizmet veren bir Lojistik Teknoloji sirketidir. Siparisçim hem bireysel kullanicilar hem de kurumsal kullanicilara yönelik olarak iki farkli çözüm üreterek ihtiyaçlari en iyi sekilde karsilamayi hedeflemektedir.

Sipariscim sayesinde sehrinizde konumunuza yakin tüm isletmelere kolayca ulasabilir ve siparis verebilirsiniz. Saatlerce internetten arama yapmaniza telefon numarasi aramaniza gerek kalmaz. Siparisçim’in Kentsel Teslimat Agi ve Teslimat ekibi sayesinde normalde paket servisi olmayan isletmelerden de siparis verebilir alisveris yapabilirsiniz. Ürünleriniz Siparisçim’in profesyonel teslimat ekibi sayesinde dakikalar içerisinde kapiniza gelir.

Neredeyse ihtiyaç duyacaginiz tüm ürün ve hizmetlere Siparisçim üzerinden zahmetsizce ulasip siparis verebilirsiniz. Siparisiniz dakikalar içerisinde kapinizda!

Telefonunuzdan veya masaüstü bilgisayarinizdan web sitemize giris yapip Siparisçim ana sayfasindan bulundugunuz konumu paylasarak veya adresinizi girerek, size en yakin tüm kategorilerdeki isletmeleri bulabilirsiniz. Bu kisimdan istediginiz kategoriyi seçerek o kategoride size en yakin isletmeleri seçip, telefon butonu ile o isletme ile canli görüserek siparisinizi verebilirsiniz.

Size en yakin isletmeleri bulmak veya siparis vermek için üyelik sart degildir. Sadece isletmelere yorum yapip puan vermek için üyelik ve giris yapmis olmak sarttir.

Siparisçim üzerinden günün her saati açik olan isletmelerden siparis verebilirsiniz.

Sistemimizde kisisel bilgileriniz güvende olup hiç kimseyle paylasilmamaktadir.

Tabi ki sistemimizden istediginiz anda üyeliginizi silebilirsiniz.

Vermis oldugunuz siparisi 3 dakika içerisinde ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bu süre disinda iptal etmeniz durumunda kurye ücretinin % 50 oraninda sizlere faturalandirilir.

Siparisçim su anda sadece Mersin’de kullanilmaktadir ama en kisa sürede bütün TÜRKIYE'de hizmetinizde olacagiz.

Cep telefonunuzdan GPS konum ayalarlarinizi aktif ederek bulundugunuz konumu kolayca belirleyebilirsiniz.

Sipariscim lojistik teknolojisi ve teslimat ekibi sayesinde isletmeler il müsterileri bulusturan bir platformdur. Yüksek araç-gereç ve personel yatirimi yapmak istemeyen isletmeler, paket servis hizmetini verimli bir sekilde yönetemeyen sürekli sorun yasayan isletmeler; Siparisçim’in Kurye Hizmeti sizin için tasarlandi. Size özel yönetim panelinizden talep olusturarak dilediginiz zaman kesintisiz ve kaliteli kurye hizmeti alabilirsiniz.

Siparisçim web sitesinden isletmeler için linkini tiklayin, isletme basvuru formunu hizlica doldurarak basvurunuzu yapabilirsiniz. Müsteri temsilcilerimiz 1 gün içerisinde sizinle iletisime geçecektir. Isletmenizle ilgili kurye ihtiyaçlarinin belirlenmesinin ardindan Siparisçim üzerinden kurye hizmeti almaya baslayabilirsiniz.

Gönderi raporlariniza günlük - haftalik - aylik ve yillik bazda olmak üzere istediginiz tarih araligini seçerek ulasabilirsiniz. Sadece gönderi raporlari degil, paket servis cirolarinizi ve ilgili istatistiki bilgilere de ulasabilirsiniz. Böylelikle isletmenizle ilgili olarak gelecege yönelik daha dogru karar alabilirsiniz.

Siparisçim yönetim panelinize, Http://www.sipariscim.net web sayfasi üzerinden cep telefonunuzla veya bilgisayarinizla erisebilir, kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Sürekli olarak sizden siparis veren müsterilerinizi yönetim panelinizdeki adres defterinize ekleyip bir sonraki aramada kolayca müsteri bilgilerine ulasabilirsiniz.

Siparisçim kurye hizmeti gönderi basina sabit ücret olarak yansitilmaktadir. Yani sadece kullandiginiz kadar ödeme yaparsiniz. Eger paket servis yogunlugunuz fazla ise indirimli olarak kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Faydalandiginiz kurye hizmetinin ücreti haftalik olarak faturalandirilmaktadir. Faturaniz e-mail ve fiziki olarak teslim edilmektedir.

Siparisinizi götüren kurye bilgilerine yönetim paneliniz üzerinden ulasabilir, istediginiz zaman kurye ile iletisime geçebilirsiniz.

Adres eksik ya da yanlis olmasi durumunda sizlerle hemen iletisim saglanip siparis durumu ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeniz beklenir. Gerekli degisiklikler yapilir ve teslimat operasyonu ona göre yönlendirilir.

Siparisçim su anda sadece Mersin’de kullanilmaktadir ama en kisa sürede bütün TÜRKIYE'de hizmetinizde olacagiz.

Cevabı bulamadınız mı? Bize sorun.

Sorunuz En Kısa Süre içerisinde Cevaplanacaktır. Mail Adresiniz Kontrol Etmenizi Tavsiye Ederiz.

E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

İndirim ve Kampayalarımızdan Haberdar Olun